Polnoćka u kapeli sv. Jakova

bozic

Velik broj župljana okupio se na obje mise, na dječjoj polnoćki i onoj za odrasle. Mise je služio  vlč. Josip Karas, a na dječjoj i trajni đakon Vjekoslav Uvalić. Župnik se obratio svima zaželjevši sretan i blagoslovljen Božić.

“Potrebno je liječiti sebe i druge i ovo društvo koje je tako nezdravo. Potrebno je iz magluštine i noći koja je oko nas otvoriti bar mali prozorčić i pogledati kako je sjajno svjetlo koje daje On, izvor svakog svjetla i radosti. Potrebno je sam sebi nabrojiti gdje sam sve dobar, točan i vrijedan. ” -Napomenuo je u svojoj propovjedi.

Posebna je bila dječja polnoćka. Velik broj odaziva djece iznenadio je župnika koji je pohvalio njihove dolaske na zornice i nedjeljne sv. Mise. Uz Božićne pjesme u izvedbi zbora mladih, već u 20:00h, u slavi je dočekan Božić.

galerija