Dobrotvorni koncert

koncert1Održan je dobrotvorni koncert 25.4.2015. u crkvi sv. Lovre u Petrinji, u 19:30h, gdje je nastupio Biskupijski zbor mladih naše biskupije i zbor srednje škole Petrinja. Na početku se svima obratio naš župnik Josip Karas te pozdravio sve nazočne. Nakon toga prikazana je kratka prezentacija o nastanku naše župe i početku gradnje nove crkve na Slatini, potom je održan koncert. Nakon koncerta župnik se zahvalio svim izvođačima, posebno je pozdravio prof. Karla Ivančića koji je i inicijator ovog dobrotvornog koncerta, voditeljicu Zbora srednje škole prof. Doru Gazibaru koja je i suvoditeljica biskupijskog zbora te gradonačelnika grada Petrinje Darinka Dumbovića. Na izlasku iz crkve mnogi su ostavili dobrovoljan prilog koji će pomoći u izgradnji naše župne crkve. Kratak video također možete pogledati na našoj facebook stranici. Ovom prigodom također vam donosimo i novu kratku galeriju slika tijeka gradnje naše nove crkve.