Nikola Brnada

Nikola  ( Šimunov ) Brnada  26.11.1970. – 25.02.2017.

Obavješćujemo sve župljane, poznanike i znance da nas je iznenadnom smrću u 47. godini života napustio Nikola Brnada, naš župljanin, član ekonomskog vijeća župe i voditelj župnog Caritasa, te izuzetnog vjernika, čovjeka i prijatelja.

Pokojni Nikola bio je hrvatski branitelj,  sudionik Domovinskog rata u sastavu Hrvatskog vijeća obrane, a 1. srpnja 1997. godine pristupio je u 2. gardijsku brigadu Gromovi. Odlikovan je Spomenicom Domovinskog rata 90.-92. te je više puta bio pohvaljivan i nagrađivan od zapovjednika brigade.

Posljednji ispraćaj pokojnika je u utorak 28. veljače 2017. godine   u 14,00 sati na gradskom groblju Svetog Benedikta u Petrinji. Sveta misa zadušnica bit će u našoj crkvi odmah nakon sprovoda.

Počivao u miru Božjem !