Prvi dan trodnevnice

Prvi dan trodnevnice svetu Misu predvodio je vlč. Damir Ceković naš budući župnik. U koncelebraciji bili su naš župnik Josip Karas i don Paško Glasnović. Oltar je posluživao trajni đakon Vjekoslav Uvalić.
vlč. Damir u svojoj se propovjedi dotaknuo bitnosti vjere i naviještanju Radosne Vijesti. Također je rekao: “Naš Gospodin Isus Krist je mučen, umro i pokopan ali je i uskrsnuo. Na gori Tabor se preobrazio i pokazao svoje proslavljeno tijelo svojim bliskim učenicima, Petru, Jakovu i Ivanu. Upravo to i mi očekujemo, ali na tome putu sigurno je da će biti padova, iskušenja i drugih problema, ali potrebno je ustrajati.”
Na kraju je se zahvalio našem župniku na pozivu te rekao kako mu je neuobičajeno da predvodi misu u župi u kojoj će biti župnik, ali sigurno je da je to Božja volja. Pozvao je sve župljane da mole za sadašnjega župnika Josipa Karasa ali i za njega.

Ovdje možete pogledati fotogaleriju.