Na zornici sudjelovali djelatnici policijske postaje Petrinja

Tradicionalno, već treću godinu zaredom nastavlja se suradnja naše župe i Policijske postaje Petrinja. Djelatnice i djelatnici PP Petrinja sudjelovali su na misi zornici u četvrtak 12.12. u pastoralnoj dvorani Župe.
Svetu misu predvodio je naš župnik Damir Ceković, duhovni nagovor je imao policijski kapelan Ivan Borić, dok je na oltaru posluživao trajni đakon Vjekoslav Uvalić.
Borić je u duhovnom nagovoru kao primjer svima uzeo sliku Ivana Krstitelja koji je pripravio put Gospodinu. “Ivan Krstitelj daje i nama primjer kako da pripravimo sebe za skorašnji Kristov dolazak, proslavu Božića. Put Gospodinu najbolje možemo pripraviti ljubavlju, blagošću i dobrotom prema bratu čovjeku.”
Policijski kapelan Borić se na kraju zahvalio mjesnom župniku Cekoviću na gostoprimstvu i na druženju nakon svete mise.

Fotogalerija