Mariano Passerini, voditelj Družbe sinova Bezgrješne predvodio svetu misu

Na Treću nedjelju kroz crkvenu godinu Crkva je proslavila Nedjelju Božje Riječi. Svete mise je predslavio p. Mariano Passerini, voditelj Družbe sinova Bezgrješne i upravitelj zaklade Ivanova kuća u Kutini. Na oltaru je koncelebrirao domaći župnik, vlč. Damir Ceković.
Pater Mariano je došao u Kutinu 2010. godine sa zadatkom promicanja glasa svetosti hrvatskog subrata, Ivana Bonifacija Pavletića. Godine 2016. je službeno otvorena Kauza za beatifikaciju i kanonizaciju Ivana Bonifacija Pavletića.
P. Mariano je nakon svete mise župljanima predstavio život sluge Božjeg brata Pavletića.
Više o sluzi Božjem bratu Ivanu Bonifaciju Pavletiću pročitajte na poveznici: https://marija-snjezna-kutina.hr/i-b-pavletic/

Fotogalerija