Prvi dan korizmene duhovne obnove

Na korizmeni petak, 17. ožujka započela je korizmena duhovna obnova – petu godinu zaredom.
Program je započeo krunicom Sv. Josipa. Pobožnost se neprekidno moli u župi od samih početaka, počevši od drugoga župnika, vlč. Josipa Karasa. Zahvaljujući zagovoru Sv. Josipa izmolili smo mnoge milosti za župnu zajednicu.
Pobožnost Križnoga puta predvodio je župnik, vlč. Damir Ceković. U čast bl. Miroslavu Bulešiću, čije relikvije su izložene u našoj crkvi i pohranjene u oltaru, predmoljen je Križni put s dijelovima iz njegova dnevnika.

Prije 4 godine, 17. ožujka 2019. dobili smo relikvije bl. Miroslava Bulešića za stalno čašćenje u našoj crkvi.
Nakon pobožnosti je uslijedila sveta misa koju je predvodio p. Zvonko Vlah, isusovac. Pater Vlah je ujedno i Nacionalni tajnik Papine molitvene mreže u Hrvatskoj koja je proizašla iz Apostolata molitve.
Tijekom pobožnosti Križnoga puta i svete mise ispovijedao je mons. Marko Cvitkušić, biskupski vikar za kler i ravnatelj svećeničkog doma u Sisku.

Fotogalerija