Vlč. Josip Karas primljen u Franjevački svjetovni red

P9080019mŽupnik Josip Karas u ponedjeljak, na dan rođenja BDM 8. rujna 2014. na svečanom misnom slavlju u župnoj crkvi Svetoga Antuna Padovanskog, započeo je vrijeme početne formacije u mjesnom bratstvu u Hrvatskom Čuntiću. Misno slavlje predvodio je fra Petar Žagar, a oltar je posluživao naš trajni đakon Vjekoslav Uvalić.

Na početku misnog slavlja fra Petar Žagar je rekao “danas slavimo rođenje Presvete Djevice Marije, Majke našega Gospodina, ali isto tako danas u naše bratstvo primamo vlč .Josipa Karasa i ovo je njegov prvi korak u našem bratstvu”

Nakon misnog slavlja, poslije obreda primanja vlč. Josipu Karasu su čestitali svi nazočni, a osobitu radost na ulasku u njihovo mjesno bratstvo iskazali su članovi OFS-a iz Hrvatskog Čuntića. Kliknite za galeriju fotografija